Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Standen 2018
Naam Score Week 22Week 23Week 24Week 25 Totaal
18 juni25 juni2 juli9 juli
1.Hoffard Mw.98523202032
2.Stachorski Hr.99103403030
3.Bogers Hr.101046301028
4.Haak Hr.99555300028
5.Bogers Mw.95776202028
6.Hoogendoorn Mw.96599021027
7.Verwaal Mw.98568310026
8.Ekeris Hr. van100837200024
9.Honig Mw.96002003024
10.Verdel Mw.93852002024
11.Holman Mw.96700002023
12.Foekens Mw.96900012022
13.Boerop Mw.93135100022
14.Peppel Mw. van de93876111020
15.Pol Hr.95545011019
16.Hofland Hr.96698000019
17.Lowijs Mw.89032020010
18.Stachorski Mw.89610002010
19.Vet Mw. de8931300005
20.Vogd Hr.9627200000
21.Wormgoor Hr.9431800000

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.