Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Standen 2018
Naam Score Week 15Week 16Week 17Week 18 Totaal
23Apr30Apr7 mei14 mei
1.Hoogendoorn Mw.65264113124
2.Hoffard Mw.66682123024
3.Bogers Mw.63794211021
4.Haak Hr.67711110021
5.Verdel Mw.63967111120
6.Stachorski Hr.65938110020
7.Wormgoor Hr.64396012019
8.Holman Mw.66279031019
9.Verwaal Mw.67623120219
10.Bogers Hr.68433011119
11.Ekeris Hr. van69086114018
12.Vogd Hr.66307012018
13.Boerop Mw.61663010016
14.Foekens Mw.64867101215
15.Hofland Hr.67346100115
16.Peppel Mw. van de63345010015
17.Honig Mw.63575011014
18.Pol Hr.64960110013
19.Vet Mw. de5880230008
20.Stachorski Mw.5903502016
21.Lowijs Mw.5860410005

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.