Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Standen 2018
Naam Score Week 12Week 13Week 14Week 15 Totaal
26Mrt9 Apr16Apr23Apr
1.Haak Hr.59085024120
2.Hoogendoorn Mw.56134013119
3.Bogers Mw.54661011219
4.Stachorski Hr.57037111119
5.Hoffard Mw.57817032119
6.Verdel Mw.54749000117
7.Bogers Hr.57716200016
8.Wormgoor Hr.54636011016
9.Holman Mw.55470103015
10.Verwaal Mw.57658103115
11.Boerop Mw.52891002015
12.Vogd Hr.57527002015
13.Peppel Mw. van de54853032014
14.Hofland Hr.57482110114
15.Ekeris Hr. van58449000113
16.Honig Mw.52701110012
17.Foekens Mw.56360100112
18.Pol Hr.56378311112
19.Vet Mw. de5062810038
20.Lowijs Mw.5053410015
21.Stachorski Mw.4933001203

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.