Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Standen 2018
Naam Score Week 32Week 33Week 34Week 35 Totaal
27Aug3Sept10Sept17Sept
1.Bogers Mw.141372103144
2.Stachorski Hr.146250111143
3.Hoffard Mw.143568003040
4.Verwaal Mw.146486212039
5.Ekeris Hr. van150120110139
6.Hoogendoorn Mw.141504021339
7.Haak Hr.143489002037
8.Bogers Hr.145615021136
9.Foekens Mw.143110201036
10.Verdel Mw.138599101135
11.Hofland Hr.143460212335
12.Honig Mw.140115113034
13.Holman Mw.143538101133
14.Boerop Mw.136085115032
15.Wormgoor Hr.138655120030
16.Vogd Hr.141803000030
17.Peppel Mw. van de139911012127
18.Pol Hr.139197001126
19.Vet Mw. de134363201325
20.Stachorski Mw.136216122322
21.Lowijs Mw.132351040016
22.Trijnie Boekelman54170010014

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.