Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Standen 2018
Naam Score Week 27Week 28Week 29Week 30 Totaal
23 juli30 Juli6 Aug.13 aug.
1.Bogers Mw.119557122139
2.Stachorski Hr.123215012239
3.Hoffard Mw.120956101137
4.Haak Hr.121267101235
5.Hoogendoorn Mw.120217003033
6.Verwaal Mw.123042011233
7.Ekeris Hr. van126581022132
8.Verdel Mw.116172112131
9.Bogers Hr.122739100231
10.Foekens Mw.120693001330
11.Holman Mw.120094103130
12.Honig Mw.119153101029
13.Vogd Hr.120239001229
14.Wormgoor Hr.116084200026
15.Boerop Mw.113691001025
16.Hofland Hr.120083220125
17.Pol Hr.117923301024
18.Peppel Mw. van de117576000122
19.Vet Mw. de112444002118
20.Lowijs Mw.110085000012
21.Trijnie Boekelman31869002312
22.Stachorski Mw.112229010012

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.