Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Standen 2018
Naam Score Week 1Week 2Week 3Week 4Week 5Week 6Week 7Week 8Week 9Week 10Week 11Week 12Week 13Week 14Week 15 Totaal
8 Jan15Jan22Jan29Jan5 Feb12Feb19Feb26Feb5 Mrt12Mrt19Mrt26Mrt9 Apr16Apr23Apr
1.Haak Hr.5908520310020113024120
2.Hoogendoorn Mw.5613411001102332013119
3.Bogers Mw.5466121111311202011219
4.Stachorski Hr.5703722112211111111119
5.Hoffard Mw.5781733102010201032119
6.Verdel Mw.5474921221320120000117
7.Bogers Hr.5771622011111113200016
8.Wormgoor Hr.5463602150211011011016
9.Holman Mw.5547012200111201103015
10.Verwaal Mw.5765811000122210103115
11.Boerop Mw.5289112221300002002015
12.Vogd Hr.5752701120220041002015
13.Peppel Mw. van de5485311100310002032014
14.Hofland Hr.5748201024100102110114
15.Ekeris Hr. van5844910212112002000113
16.Honig Mw.5270134000000012110012
17.Foekens Mw.5636013100021011100112
18.Pol Hr.5637810210000011311112
19.Vet Mw. de506280000000201110038
20.Lowijs Mw.505340110100000010015
21.Stachorski Mw.493300000000000001203

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.