Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Standen 2018


Scoretabel:
Uitleg:
Alle keren dat u een bepaald aantal punten heeft gehaald, wordt hier bijgehouden. Bijvoorbeeld: Hofland heeft 20x tussen de 4000 en 5000 punten gehaald.

Naam < 39994000 - 4999Afwezig > 5000
Ekeris Hr. van517013
Verwaal Mw.22517
Stachorski Hr.32417
Bogers Hr.42605
Hoffard Mw.42137
Holman Mw.12536
Haak Hr.52316
Hofland Hr.72008
Foekens Mw.32714
Vogd Hr.71918
Hoogendoorn Mw.62117
Bogers Mw.42605
Honig Mw.21986
Peppel Mw. van de52163
Pol Hr.32354
Wormgoor Hr.42452
Verdel Mw.32723
Stachorski Mw.714122
Boerop Mw.215135
Vet Mw. de416123
Lowijs Mw.39194
Trijnie Boekelman24722


Pittentabel:

Uitleg:
Alle keren dat u een bepaald aantal pitten heeft gehaald, wordt hier bijgehouden. Bijvoorbeeld: Hofland heeft 10x 1 pit gehaald.

Naam 012345
Ekeris Hr. van12128120
Verwaal Mw.9159200
Stachorski Hr.6189110
Bogers Hr.10167200
Hoffard Mw.1398500
Holman Mw.13145300
Haak Hr.14107310
Hofland Hr.14109110
Foekens Mw.13135310
Vogd Hr.7262000
Hoogendoorn Mw.13115600
Bogers Mw.8149400
Honig Mw.17101610
Peppel Mw. van de16134200
Pol Hr.15162200
Wormgoor Hr.7262000
Verdel Mw.9187100
Stachorski Mw.2176100
Boerop Mw.1886111
Vet Mw. de2068100
Lowijs Mw.2652110
Trijnie Boekelman2823200

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.