Klaverjasvereniging De Samenspelers Ede

Eindscores Jaar 2017
Punten
RangNaam1e helft2e helftTotaal
1. Ekeris Hr. van2223580222358
2. Verdel Mw.2223150222315
3. Foekens Mw.2210120221012
4. Hofland Hr.2190890219089
5. Stachorski Hr.2178420217842
6. Hoffard Mw.2175080217508
7. Bogers Mw.2162630216263
8. Bogers Hr.2158170215817
9. Hoogendoorn Mw.2151980215198
10. Holman Mw.2144280214428
11. Haak Hr.2139180213918
12. Verwaal Mw.2133800213380
13. Vet Mw. de2129390212939
14. Peppel Mw. van de2128100212810
15. Pol Hr.2127090212709
16. Stachorski Mw.2113890211389
17. Wormgoor Hr.2105090210509
18. Lowijs Mw.2063070206307
19. Honig Mw.82524082524
20. Invallers30229030229
21. Boerop Mw.101
22. Vogd Hr.101
Pitten
RangNaam1e helft2e helftTotaal
1. Verdel Mw.70070
2. Stachorski Hr.58058
3. Ekeris Hr. van57057
4. Foekens Mw.57057
5. Holman Mw.56056
6. Stachorski Mw.55055
7. Bogers Mw.53053
8. Bogers Hr.53053
9. Verwaal Mw.52052
10. Haak Hr.50050
11. Peppel Mw. van de50050
12. Hofland Hr.49049
13. Hoffard Mw.48048
14. Hoogendoorn Mw.46046
15. Pol Hr.45045
16. Wormgoor Hr.40040
17. Vet Mw. de38038
18. Lowijs Mw.31031
19. Honig Mw.15015
20. Invallers101
21. Vogd Hr.000
22. Boerop Mw.000

Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door: www.geneaducatie.nl waar u cursussen kunt volgen in het stamboomprogramma GensDataPro.